השלמת שיניים – דרך להשיג חיוך חדש

השלמת שיניים – דרך פשוטה ויעילה להעלות חיוך חדש! אובדן שיניים מתרחש אצל אנשים רבים. הבעיה היא שיש אנשים שלא מבינים עד כמה בריאות שיניים טובה יכולה להיות לרווחתנו ולאושרנו הכללי. להלן מספר דרכים שבהן מילוי שיניים פשוט או הליך אחר יכולים לעזור לך להרגיש טוב יותר ולהיראות טוב יותר.

השלמת שיניים איך זה עובד?

אף פעם לא מוקדם להתחיל לטפל בשיניים. אם חווית אובדן שיניים, מומלץ לדאוג לשיניים ולבריאות הכללית שלך בהקדם האפשרי. שיניים חסרות משפיעות על האופן שבו אתה תופס את עצמך ואחרים סביבך. אנשים מושפעים גם מאובדן שיניים. חיוך חדש יגרום לך להיות מושך ובטוח יותר וייתן לך יותר הזדמנויות להכיר אנשים חדשים ולעשות דברים חדשים.

תוכנית היגיינת שיניים טובה תעזור לך לשמור על חיוך בהיר ובריא למראה לאורך זמן. זה גם יעזור במניעת התפתחות של בעיות שיניים חמורות בשלב מאוחר יותר בחיים. שיניים חסרות שאינן מוחלפות עלולות לגרום לחללים או למחלות חניכיים. חיוך משופר יכול גם להפחית את הסיכון למחלות חניכיים ומחלות לב.

דרכי פעולה השלמת שיניים חסרות

ישנם מספר סיבות לאובדן שיניים. ריקבון בשיניים, חללים והיגיינת פה לקויה הם כולם סיבות אפשריות לחסר בשיניים. ניקוי שיניים מלא יכול להחזיר לכם את החיוך, מה שעלול להוביל לביטחון עצמי מוגבר ולאורח חיים בריא יותר.

יתכן שתזדקק לעקירת שיניים אם השיניים נפגעות קשות. לאחר ניקוי יסודי וצילומי רנטגן, רופא השיניים שלך יוכל לקבוע את מידת הנזק והאם אתה צריך לעבור ניתוח. בהתאם לבריאותך הכללית, יתכן והליך זה אינו נחוץ. עם זאת, תמיד עדיף להיות בטוח מאשר להצטער, ולכן מומלץ מאוד לקבוע פגישה בהקדם עם רופא שיניים מוסמך.

לקריאה על סוגי השתלות שיניים ביום אחד תוכלו לקבל את כל המידע באתר הבא

אובדן שיניים יכול לנבוע ממספר גורמים, כולל מחלות ומצבים מסוימים. חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני נקיטת אמצעי בריאות כלשהם. טיפולים מסוימים, כגון תרופות מרשם, עלולים לגרום לאובדן שיניים. אם ברצונך להבטיח שמירה על חיוך בריא ובהיר לאורך זמן, חשוב לעקוב אחר כל צעדי השיניים הנדרשים, כמו ניקוי ובדיקה.

איך להשיג חיוך מושלם

ביקור אצל רופא שיניים יעזור לך להשיג את מטרתך חיוך חדש ובהיר. רופא השיניים שלך ישתמש בציפוי חרסינה כדי לשים את השיניים הישנות והצבויות שלך במקום ערכת שיניים לבנה נאה יותר. ציפויי חרסינה הם קליפות בהזמנה אישית המתאימות לשיניים הקדמיות. תינתן לך רושם זמני על השן כך ששיניך החדשות ייראו בדיוק כמו הישנות שלך ויושוו לאחר הטיפול. רופא השיניים יבצע את ההתאמות הנדרשות לפני שמניח את השיניים החדשות במקום, מה שיעזור גם לשמור על בריאות החניכיים.

השלמת שיניים איך זה עובד?

מה חשוב לדעת

אובדן שיניים מתרחש אצל אחד משמונה אמריקאים, על פי ה- ADA. אינך צריך לקבל איבוד שיניים כמשהו בלתי נמנע – ישנן אפשרויות רבות להצלת החיוך שלך. השלמת שיניים היא דרך בטוחה ונוחה להשיג סט שיניים חדש. אם אתה תוהה אם זה מתאים לך, שקול כמה שיניים חדשות ויפות יכולות לגרום לך להרגיש.

שיניים שחסרות נעשות בולטות יותר ככל שמתבגרים. אתה יכול להתחיל לראות את השיניים התחתונות שלך עוברות לכיוון הסט העליון שלך אם אתה מאבד משקל רב. גיל ובלאי גורמים גם לשינוי צבע בשיניים, כלומר סביר יותר שתאבד את השיניים ככל שתתבגר. אבל משמעות שיניים חדשות היא חיוך בהיר יותר, חיוך שכולם אוהבים. אתה תהיה כוכב התוכנית, ואף אחד לא יוכל להתנגד לבקש ממך. או אם אתה יוצא עם מישהו שלא אוהב את השיניים שלך, אתה יכול להיות במרכז תשומת הלב שלהם – כי עכשיו הם יוכלו להעריך את החיוך שלך.

מידע מקצועי על שתלים דנטליים

ישנן מספר דרכים להחליף שיניים שאבדו, כולל ניתוח להחלפת שיניים. במקרה זה, תשלם יותר כסף כדי להחליף את השיניים. אבל אם אתה זקוק לחלוץ כמה שיניים, תעלת שורש יכולה להסיר אותן. אתה יכול גם לבחור להשתמש בשתלים דנטליים, שנראים ומרגישים כמו שיניים אמיתיות. הצבת השתל מושלמת על ידי מנתח הפה.

אז אל תחכה עד שהשיניים ייעלמו. פעל היום וקבל חיוך יפה ובהיר. ובזמן שאתה בעניין, למד גם ללעוס טוב יותר. ככה תיהנו מהפה החדש שלכם – ומהחיוך החדש שלכם.

רוצים לקבל עוד מידע מקצועי תוכלו לקרוא באתר https://www.avnieli.com/